2018-12-23
Aktualności Rocznik 2000
W czwartek Czarni rozegrali ostatnie spotkanie sezonu w kategorii wiekowej U20. Podopieczni trenera Mirosława Lisztwana po bardzo dobrej pierwszej kwarcie wypracowali sobie sporą przewagę, co pozwoliło kontrolować spotkanie do końca. Drużyna gości MTS Basket Kwidzyn nie mogła znaleźć recepty na dobrą grę obronną słupszczan. Na parkiecie szalał Hubert Wyszkowski, który zdobył 26 pkt. Ostatecznie Czarni wygrali 81:59, tym samym zajęli IV (ostatnie premiowane awansem) miejsce w tabeli Pomorski Okręgowy Związek Koszykówki.
czytaj dalej
2018-04-08
Aktualności Rocznik 2000
Energa PGK Słupsk (u18) przegrywa mecz o awans do ½ finałów Mistrzostw Polski z drużyną o zdecydowanie większych możliwościach fizycznych. Choć nasi juniorzy zostawili serce na parkiecie, to w zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką, mógł być tylko jeden zwycięzca. Dziękujemy naszym chłopakom za wolę walki i ambicje. Przypominamy, że w piątek po zaciętym meczu ulegliśmy nieznacznie gospodarzom TKM Włocławek, a w sobotę pokonaliśmy Leszno.
czytaj dalej
2018-04-07
Aktualności Rocznik 2000
Energa PGK Słupsk (u18) po horrorze wygrywa z Lesznem. Jutro gramy z Lublinem o awans do 1/2 finałów Mistrzostw Polski
czytaj dalej
2018-04-06
Aktualności Rocznik 2000
Mecze otwarcia, z gospodarzem, nigdy nie należy do łatwych. Czarni jednak rozpoczęli bardzo ambitnie i nie pozwalali Włocławkowi odskoczyć. W efekcie do przerwy wynik na tablicy 33:33. Druga połowa bo bardzo fizyczna gra i szybsze ataki słupszczan. W pewnym momencie udało się odskoczyć na 11 oczek. Niestety, im bliżej końca czwartek kwarty, tym coraz mniejsza przewaga co wynikało przede wszystkim z utraty sił. Bardzo dużo gwizdków "gospodarskich" - trzech naszych chłopców z 5 przewinieniami. Końcówka dla Włocławka. Jutro walczymy z Lesznem.
czytaj dalej
2018-04-06
Aktualności Rocznik 2000
O 17:00 rozpoczynamy 1/4 finały Mistrzostw Polski Juniorów meczem z TKM Włocławek, let’s go Czarni 🙂
czytaj dalej
2018-03-29
Aktualności Rocznik 2000
Firma Vebex Piotr Kozdrowski (www.vebex.pl) ze Słupka sponsorem wyjazdu na ¼ finały Mistrzostw Polski Juniorów.
czytaj dalej
2018-03-26
Aktualności Rocznik 2000
Czarni zagrają w grupie z TKM Włocławek, MKS Strat SA Lublin oraz Jamalex Leszno.
czytaj dalej
2018-03-05
Aktualności Rocznik 2000
Mecz rozstrzygnął się praktycznie w pierwszej połowie, potem lepsza gra w obronie, ale nie wystarczyło to by nawiązać grę z bdb dysponowaną drużyną gospodarzy.
czytaj dalej
2018-03-03
Aktualności Rocznik 2000
Szybka, skuteczna gra w ataku, agresywna obrona na całym boisku, zespołowa gra i w efekcie łatwe zwycięstwo drużyny gospodarzy. Czarnych poprowadził w zastępstwie Wojtek Jakubiak.
czytaj dalej