Przejdź do treści

Rocznik 2003

Energa SA MJMS Słupsk z porażką w pierwszym meczu 1/4 finału MP kadetów

2019-04-05 Aktualności Rocznik 2003
Podopieczni Roberta Jakubiaka przegrali po dogrywce z zespołem Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 77:75. czytaj dalej

Udanie dla zawodników Energa SA MJMS Słupsk zakończył się Finał Strefowy U16M.

2019-03-18 Aktualności Rocznik 2003
W dniach 16-17.03.2019 w Pelplinie, słupscy koszykarze kolejno pokonali UKS Trójeczka Olsztyn 92:61, Deka Pelplina 94:43 oraz TSK Roś Pisz 69:60. czytaj dalej

Energa SA MJMS Nieruchomości Słupsk 3 drużyną pomorza

2019-03-12 Aktualności Rocznik 2003
W dniu 10 marca w Sopocie w kategorii U-16 drużyna UKS 7 Trefl Sopot pokonała drużynę Energa MJMS Słupsk 78:58. Przewaga gospodarzy wynikała z bdb dyspozycji strzeleckiej (12 celnych rzutów za 3). czytaj dalej

Asseco Gdynia - Energa SA MJMS Nieruchomości Słupsk 68:61 (u16)

2019-03-01 Aktualności Rocznik 2003
Czarni rozegrali bardzo ważne spotkanie wyjazdowe. Był to z pewnością mecz walki, ale bez wątpienia o ostatecznym wyniku zdecydowała dłuższą ławka drużyny gospodarzy i ostatnia kwarta przegrana przez nasz zespół aż 6:15. czytaj dalej

Energa SA MJMS Nieruchomości Słupsk (u16) notuje kolejne zwycięstwo w lidze POZKosz

2019-02-06 Aktualności Rocznik 2003
W miniony weekend kadeci ze Słupska podejmowali drużynę Bryza Pruszcz Gdański. W kilku poprzednich sezonach Czarni bezlitośnie gromili rywali z Pruszcza Gdańskiego. To spotkanie zaczęło się jednak od niespodziewanego prowadzenia gości, którzy akcja za akcją obnażali słabą obronę słupszczan. W efekcie po dwóch kwartach, Czarni tracili 11 punktów do swoich rywali. czytaj dalej

Energa SA MJMS Nieruchomości Słupsk wygrywają w kolejnym meczu kadetów (u16)

2019-01-27 Aktualności Rocznik 2003
Czarni szybko odskoczyli na ponad 20 oczek i wydawało się, że w pełni kontrolowali wynik. Tymczasem agresywna gra gości z Kwidzyna, dobra obrona strefowa i po 3 kwarcie różnica stopniała do zaledwie 8 punktów. Reprymenda trenera Jakubiaka i słupszczanie wrócili na właściwe tory. czytaj dalej

Międzynarodowy Turniej Koszykówki EYBL za nami

2019-01-25 Aktualności Rocznik 2003
W dniach 18-20 I w Człuchowie odbył się II etap rozgrywek EYBL (European Youth Basketball League) w kategorii wiekowej U-16. czytaj dalej

Energa SA MJMS Nieruchomości Słupsk vs. Energa SA Góra Lodowa - derby za nami

2019-01-09 Aktualności Rocznik 2003
W rewanżowym spotkaniu pomiędzy dwiema słupskimi ekipami występującymi w kadetach (u16), tym razem górą nie była "Góra Lodowa". Zawodnicy Energa MJMS bardzo szybko odskoczyli rywalom na blisko 18 oczek, co pozwoliło spokojnie kontrolować przebieg spotkania i systematycznie powiększać przewagę. Ostatecznie 128:83. czytaj dalej

Zawodnicy Energa SA MJMS Słupsk (u16) odnieśli kolejne zwycięstwo w lidze POZKosz.

2018-12-18 Aktualności Rocznik 2003
Czarni w wyjazdowym spotkaniu w Gdańsku pokonali GKK Hanza Gdańsk 94:79. Pierwsza połowa meczu była bardzo zacięta i wyrównana. Bardzo duża ilość fauli spowodowała osłabienie zespołu Energa. Za 5 przewinień boisko musieli opuścić Eryk Adamiec i Eryk Świtalski. Pomimo to, słupszczanie pokazali w drugiej części spotkania swoją wyższość. Zwycięstwo pozwoliło zawodnikom Energa MJMS Nieruchomości Słupsk umocnić się na pozycji wicelidera w lidze Pozkosz. (U16M). czytaj dalej

Energa SA MJMS Słupsk (u16) ulega na własnym parkiecie Gdyńskiej Akademii koszykówki 69:70

2018-12-11 Aktualności Rocznik 2003
Czarni rozpoczęli mecz przy absolutnym braku koncentracji, od pierwszych minut pozwolili sobie narzucić rytm gry przez Gdynian. W efekcie po 6 minutach wynik 15:4 dla gości. Kiedy wydawało się, że drużyna Energa MJMS Nieruchomości Słupsk zaczynała łapać rytm, to goście oddają kilka celnych rzutów za 3 i na tablicy 41:23. czytaj dalej