Przejdź do treści

Rocznik 2003

Energa SA MJMS Nieruchomości Słupsk wygrywają w kolejnym meczu kadetów (u16)

2019-01-27 Aktualności Rocznik 2003
Czarni szybko odskoczyli na ponad 20 oczek i wydawało się, że w pełni kontrolowali wynik. Tymczasem agresywna gra gości z Kwidzyna, dobra obrona strefowa i po 3 kwarcie różnica stopniała do zaledwie 8 punktów. Reprymenda trenera Jakubiaka i słupszczanie wrócili na właściwe tory. czytaj dalej

Międzynarodowy Turniej Koszykówki EYBL za nami

2019-01-25 Aktualności Rocznik 2003
W dniach 18-20 I w Człuchowie odbył się II etap rozgrywek EYBL (European Youth Basketball League) w kategorii wiekowej U-16. czytaj dalej

Energa SA MJMS Nieruchomości Słupsk vs. Energa SA Góra Lodowa - derby za nami

2019-01-09 Aktualności Rocznik 2003
W rewanżowym spotkaniu pomiędzy dwiema słupskimi ekipami występującymi w kadetach (u16), tym razem górą nie była "Góra Lodowa". Zawodnicy Energa MJMS bardzo szybko odskoczyli rywalom na blisko 18 oczek, co pozwoliło spokojnie kontrolować przebieg spotkania i systematycznie powiększać przewagę. Ostatecznie 128:83. czytaj dalej

Zawodnicy Energa SA MJMS Słupsk (u16) odnieśli kolejne zwycięstwo w lidze POZKosz.

2018-12-18 Aktualności Rocznik 2003
Czarni w wyjazdowym spotkaniu w Gdańsku pokonali GKK Hanza Gdańsk 94:79. Pierwsza połowa meczu była bardzo zacięta i wyrównana. Bardzo duża ilość fauli spowodowała osłabienie zespołu Energa. Za 5 przewinień boisko musieli opuścić Eryk Adamiec i Eryk Świtalski. Pomimo to, słupszczanie pokazali w drugiej części spotkania swoją wyższość. Zwycięstwo pozwoliło zawodnikom Energa MJMS Nieruchomości Słupsk umocnić się na pozycji wicelidera w lidze Pozkosz. (U16M). czytaj dalej

Energa SA MJMS Słupsk (u16) ulega na własnym parkiecie Gdyńskiej Akademii koszykówki 69:70

2018-12-11 Aktualności Rocznik 2003
Czarni rozpoczęli mecz przy absolutnym braku koncentracji, od pierwszych minut pozwolili sobie narzucić rytm gry przez Gdynian. W efekcie po 6 minutach wynik 15:4 dla gości. Kiedy wydawało się, że drużyna Energa MJMS Nieruchomości Słupsk zaczynała łapać rytm, to goście oddają kilka celnych rzutów za 3 i na tablicy 41:23. czytaj dalej

2018-03-25 Aktualności Rocznik 2003
Kadra Pomorza 2003 Mężczyzn wygrywa ostatni mecz turniejowy ligi EYBL w Moskwie. Chłopcy pokonali Smoki Mińsk 57-48. czytaj dalej

U15 Hanza Gdańsk - Energa MJMS 63:72 (57:57, dogrywka 6:15)

2018-03-03 Aktualności Rocznik 2003
od trenera: mecz walki, gra pozostawiała wiele do życzenia ale ważne że w ostatnim meczu w sezonie wymeczylismy zwycięstwo. W dogrywce popis gry Mateusza Zacha który zdobył 11 z 15 punktów zespołu czytaj dalej

Energa MJMS Słupsk (u15) po dogrywce wygrywa na własnym parkiecie z UKS 8 Basket Wejherowo

2018-02-24 Aktualności Rocznik 2003
Słupszczanie w bardzo osłabionym składzie (bez czołowych „pierwszopiątkowych” zawodników podejmowali u siebie gości z Wejherowa, którzy to od początku spotkania postanowili wykorzystać osłabienie Czarnych i szybko uzyskali przewagę 10 punktów. Niemoc w obronie Czarnych, ale także rażąco nieskuteczność w ataku, pozwalała gościom na bezpieczne prowadzenie aż do 6 minuty 4 kwarty. Wtedy po raz pierwszy uzyskaliśmy przewagę i wydawać by się mogło, że na minutę przed końcem, przy 6 punktowym prowadzeniu już nic nam nie zagrażało. Goście jednak ambitnie walczyli i w efekcie na 7 sek. przed końcem regulaminowego czasu gry, to Wejherowo wyszło na jednopunktowe prowadzenie. Time out trenera Jakubiaka, dobrze zagrana akcja, ale faul i piłka z boku, do końca 2 sek. Faulowany pod koszem Tomek Gałka, oddał dwa rzuty wolne już po regulaminowym czasie gry i trafiając 1 z nich, zapewnił możliwość gry w dogrywce. Dogrywka ułożyła się pod dyktando słupszczan i po zaciętym spotkaniu, gospodarze nie pozwolili gościom odnieść pierwszego zwycięstwa w sezonie. Wynik końcowy 65:60 dla Czarnych. czytaj dalej

2018-02-17 Aktualności Rocznik 2003
Pod nieobecność swojego kapitana Cezarego Jankowskiego oraz pozostałych "pierwszowpiątkowych" graczy, Energa MJMS Słupsk (u15) ulega zespołowi UKS 1 Pelplin. czytaj dalej

ENERGA MJMS Słupsk (u15) zwycięsko z GAK Gdynia

2018-01-22 Aktualności Rocznik 2003
W sobotę, w hali Gimnazjum nr 6, Czarni podejmowali GAK Gdynia. Mecz stał na dobrym wysokim poziomie. Gospodarze jednak nie okazali się zbyt gościnni i ostatecznie wygrali 92:59. czytaj dalej