Przejdź do treści

Rocznik 2004

Energa SA Góra Lodowa Słupsk podejmowała lidera tabeli w lidze POZKosz

2019-02-06 Aktualności Rocznik 2004
Goście weszli w mecz bardzo agresywnie. Słupszczanie pozwolili sobie narzucić tempo i styl sopocian. W 8 minucie pierwszej kwarty Czarni tracili 13 oczek i tej różnicy nie udało się zniwelować do samego końca. Chociaż trwała walka punkt za punkt to słupszczanom zabrakło sił w końcówce żeby spróbować dogonić swoich rywali. Ostatecznie Czarni ulegają Treflowi Sopot 71:86. czytaj dalej

2019-01-09 Aktualności Rocznik 2004
W rozgrywkach kadetów U-16 M drużyna Energa SA Góra Lodowa Słupsk pokonała zespół BASKET Kwidzyn 68:60. czytaj dalej

2019-01-07 Aktualności Rocznik 2004
W rozgrywkach kadetów U-16 M drużyna ENERGA Góra Lodowa Słupsk pokonała zespół BASKET Kwidzyn 68:60. czytaj dalej

Energa SA Góra Lodowa wygrała w Kolbudach z UKS Bryza 82:61.

2018-12-11 Aktualności Rocznik 2004
Energa SA Góra Lodowa wygrała w Kolbudach z UKS Bryza  82:61.
Początek meczu nie zapowiadał zdecydowanej wygranej słupszczan. Mecz był bardzo zacięty i wyrównany. Po dwóch kwartach wynik był remisowy. W drugiej części gry zawodnicy Energa zaskoczyli przeciwników agresywną obroną i szybkimi kontratakami. czytaj dalej

Energa Góra Lodowa IV drużyną w Polsce

2018-06-17 Aktualności Rocznik 2004
Zakończył się mecz o III miejsce finałów Mistrzostw Polski U14M. czytaj dalej

Energa Góra Lodowa ulega zespołowi Basketball Club Sieraków i nie zagra jutro o złoto :(

2018-06-16 Aktualności Rocznik 2004
Czarni rozegrali bardzo trudne spotkanie półfinałowe Mistrzostw Polski U14M. Wynik cały czas oscylował wokół remisu, prowadzenie zmieniało się raz na korzyść słupszczan, raz na rzecz przeciwników. Zabrakło naprawdę niewiele, jeszcze na 2 minuty przed końcem spotkania, to Czarni prowadzili dwoma oczkami. No cóż, taki jest sport. Ogromne gratulacje, jutro Energa Góra Lodowa gra o brązowy medal z WKK Wrocław. czytaj dalej

Energa Góra Lodowa z porażką w ostatnim meczu 1/2 finałów Mistrzostw Polski u14 chłopców

2018-05-29 Aktualności Rocznik 2004
W niedzielę w Zgorzelcu, zespół Energa Góra Lodowa rozegrał ostatnie spotkanie 1/2 finałowe z Wilkami Morskimi Szczecin. Przy braku koncentracji i zbyt dużym rozluźnieniu, Czarni ulegli zespołowi ze Szczecina 55:86. Pomimo wysokiej porażki, Energa awansowała z pierwszego miejsca do finałów MP u14M, które rozpoczynają się w dniu 13 czerwca. czytaj dalej

Energa Góra Lodowa (u14) wygrywa z TKM Włocławek i awansuje do finałów Mistrzostw Polski U14M

2018-05-27 Aktualności Rocznik 2004
W dniu wczorajszym Czarni zagrali emocjonujące i trzymające w napięciu spotkanie z TKM Włocławek. Słupszczanie ostateczne wygrali 91:89 i tym samym wywalczyli awans do finałów MP. Dzisiaj chłopcy zagrają ostatni mecz 1/2 finałów ze Szczecinem. Zwycięstwo zagwarantuje awans z pierwszego miejsca. czytaj dalej

Energa Góra Lodowa (r. 2004) wygrywa po dogrywce ze Zgorzelcem.

2018-05-26 Aktualności Rocznik 2004
Duży krok do finałów MP U14M wykonali nasi zawodnicy wygrywając z gospodarzem 1/2 finałów PGE Turów Zgorzelec. Mecz bardzo zacięty, zakończony dogrywką, w której już zdecydowanie brylowali Czarni. Dziś kolejne zmagania. 3mamy kciuki. czytaj dalej

1/2 MP U-14.M Energa Góra Lodowa już w Zgorzelcu.

2018-05-25 Aktualności Rocznik 2004
Teraz trening rzutowy w PGE Turów Arenie, a o 19.15. mecz z gospodarzami Turowem Zgorzelec. czytaj dalej