Przejdź do treści

Rocznik 2004

Na X Gali Pomorskiej Koszykówki przyznano również wyróżnienia w kategorii Sponsor Zespołu Młodzieżowego.

2021-10-27 Aktualności Rocznik 2004
Na X Gali Pomorskiej Koszykówki przyznano również wyróżnienia w kategorii Sponsor Zespołu Młodzieżowego. Nagrodą został uhonorowany m.in. nasz Partner ▶️ Zakład Robót Drogowych Frages Kobylnica 🤩‼ czytaj dalej

W poniedziałek (25.10.2021 r.) odbyła się X Gala Pomorskiej Koszykówki ‼

Na uroczystości zostało wręczone wyróżnienie w kategorii Mecenas Sportu Młodzieżowego dla naszego partnera ▶ Energa Grupa ORLEN 😍‼ czytaj dalej

Wysoka porażka Energa MJMS Słupsk na wyjeździe w Gdyni 😞

2021-10-22 Aktualności Rocznik 2003 Rocznik 2004
We wtorek 19.10.2021 r., drużyna juniorów starszych Energa SA MJMS Nieruchomości Słupsk udali się na mecz wyjazdowy do Gdyni z zespołem Asseco Arka Gdynia U19. Przeciwnicy w składzie mieli zawodników znacznie wyższych i silniejszych co było zauważalne od pierwszych minut spotkania. Bardzo fizyczny mecz dawał się we znaki naszym graczom, brakowało sił, a niedokładne podania prowadziły do wielu przechwytów i łatwych punktów drużyny przeciwnej. czytaj dalej

Juniorzy starsi Energa MJMS Słupsk o krok od zwycięstwa z Treflem Sopot 👏

2021-10-14 Aktualności Rocznik 2003 Rocznik 2004
Bardzo dobry mecz rozpoczynający sezon zagrali juniorzy starsi Energa SA MJMS Nieruchomości Słupsk. Podejmowali na własnym boisku zawodników Trefla 1LO Sopot. Od samego początku trwała twarda walka o każdą piłkę i do przerwy wynik był minimalnie korzystniejszy dla słupszczan (37:36). W połowie trzeciej kwarty goście odskoczyli na 13 punktów i była to ich najwyższa przewaga w meczu. Zawodnicy gospodarzy od tego momentu systematycznie odrabiali straty. W ostatniej minucie doprowadzili do remisu. Gracze Energa MJMS mogli jeszcze wygrać w regulaminowym czasie, ale rzut wolny i rzut za 3 punkty okazały się niecelne (68:68). W dogrywce sopocianie uzyskali przewagę na minutę przed końcem i utrzymali ją do końca. Ostateczny wynik 7️⃣9️⃣ - 7️⃣8️⃣ dla Trefla. czytaj dalej

Mistrzostwa Pomorza 3x3

2021-06-29 Aktualności Rocznik 2004
Zespoły Energa SA MJMS Nieruchomości Słupsk (kategoria U-23) i Energa Laminopol Sp. z o.o Słupsk (kategoria U-17) zakończyły sezon biorąc udział w Mistrzostwach Pomorza 3x3. czytaj dalej

Przegrana Energa Laminopol Słupsk na zakończenie turnieju.

2021-05-09 Aktualności Rocznik 2004 Rocznik 2005
W swoim 3 meczu Turnieju Ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski U-17 M, juniorzy Energa SA Laminopol Sp. z o.o Słupsk ulegli drużynie Śląska Wrocław 4️⃣0️⃣ - 1️⃣0️⃣1️⃣. czytaj dalej

Transmisja spotkania Nawrot Śląsk Wrocław 🆚 Energa Laminopol Słupsk !

2021-05-08 Aktualności Rocznik 2004 Rocznik 2005
Transmisja spotkania Nawrot Śląsk Wrocław  🆚 Energa Laminopol Słupsk !
📢 Jutro (09.05.2021 r.) o godzinie ⏰ 1️⃣2️⃣:1️⃣5️⃣ na naszym kanale FB, zostanie przeprowadzona bezpośrednia transmisja z meczu pomiędzy Nawrot Śląsk Wrocław 🆚 Energa SA Laminopol Sp. z o.o Słupsk ‼ czytaj dalej

Druga porażka Energa Laminopol Słupsk w turnieju ćwierćfinałowym.

W drugim meczu ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski Juniorów drużyna Energa SA Laminopol Sp. z o.o Słupsk uległa zespołowi Energa Hutnik Warszawa Koszykówka 5️⃣5️⃣ - 7️⃣0️⃣. czytaj dalej

Transmisja spotkania Energa Laminopol Słupsk 🆚 Energa Hutnik Warszawa Koszykówka!

2021-05-07 Aktualności Rocznik 2004 Rocznik 2005
Transmisja spotkania Energa Laminopol Słupsk  🆚 Energa Hutnik Warszawa Koszykówka!
📢 W sobotę (08.05.2021 r.) o godzinie ⏰ 1️⃣️2️⃣:0️⃣0️⃣ na naszym kanale FB, zostanie przeprowadzona bezpośrednia transmisja z meczu pomiędzy Energa SA Laminopol Sp. z o.o Słupsk 🆚 Hutnik Warszawa Koszykówka ‼ czytaj dalej

Energa Laminopol Słupsk przegrywają w swoim pierwszym meczu turnieju ćwierćfinałowego.

W swoim pierwszym meczu turnieju ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski Juniorów drużyna Energa SA Laminopol Sp. z o.o Słupsk uległa zespołowi ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5️⃣7️⃣ - 6️⃣9️⃣. czytaj dalej