Przejdź do treści

Rocznik 2009

2024-02-19 Aktualności Rocznik 2009
Chcielibyśmy Wam przedstawić jednego z naszych utalentowanych młodych zawodników, Dawid Sawicki, który nie tylko wykazuje się talentem na boisku, ale także jest pasjonatem fotografii! Podczas ostatniego turnieju półfinałowego, Dawid uwiecznił niezapomniane chwile na zdjęciach, którymi chcielibyśmy się z Wami podzielić. czytaj dalej

Dziś gra STK!

2024-01-14 Aktualności Rocznik 2009 Rocznik 2012
Dom"
Energa FRAGES Słupsk - Trefl 1LO Sopot 12:00

Wyjazd:
UKS Basket Ósemka Wejherowo - Energa Adkonis Słupsk

Energa SA Zakład Robót Drogowych Frages Kobylnica Adkonis Ferma Kur #stk2012 #stk2009 czytaj dalej

Wysoka porażka kadetów w Sopocie.

2024-01-08 Aktualności Rocznik 2009
Bez kilku zawodników (choroby i kontuzje) udali się na mecz do Trójmiasta zawodnicy Energi JS Przekładnie. Mimo to dotrzymywali kroku rywalom i kilkukrotnie pokazali bardzo dobre zespołowe granie. czytaj dalej

2024-01-06 Aktualności Rocznik 2007 Rocznik 2009 Rocznik 2012
WYJAZD:

U-17 Akademia Koszykówki Trefl Sopot - Energa FRAGES Słupsk 10:00

U-15 Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot - Energa JS Przekładnie 12:15

U-12 Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot - Energa Adkonis 10:00

Energa SA Adkonis Ferma Kur Zakład Robót Drogowych Frages Kobylnica #JSPrzekładnie #stk2007 #stk2009 #stk2012 czytaj dalej

Energa Adkonis Słupsk - Energa GAK Gdynia 15:00

Energa SA Adkonis Ferma Kur Geoida.pl Zakład Robót Drogowych Frages Kobylnica #JSPrzekładnie #stk2007 #stk2009 #stk2012 #stk2014 czytaj dalej

Zacięty mecz U15 w Kwidzynie!

2023-12-18 Aktualności Rocznik 2009

O wygranej w tym meczu zadecydowała dopiero końcówka. Zawodnicy Energi JS Przekładnie Słupsk stoczyli bardzo wyrównany pojedynek w Kwidzynie z miejscowym Basketem. Początek pierwszej i trzeciej kwarty należał do gospodarzy, którzy prowadzili wtedy dwucyfrową różnicą (23:9 w I kwarcie i 57:43 w III kwarcie). Nasi zawodnicy jednak się nie poddawali i za każdym razem odrabiali straty i wychodzili na kilkupunktowe prowadzenie dzięki dobrej grze w obronie. W 18 minucie 39:34 i w 37 minucie 66:65. Jednak w samej końcówce gospodarze zachowali więcej sił i ostatecznie wygrali 80:73.

EEnerga SA#JSPrzekładnie #stk2009 czytaj dalej

W wekend gra STK!

2023-12-14 Aktualności Rocznik 2007 Rocznik 2009 Rocznik 2010 Rocznik 2011
Sobota:
Energa FRAGES Słupsk - Trefl 1LO II Sopot 11:00
Energa MARKOS Słupsk- Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie
Młode Lwy SP27 Gdańsk - Energa LAMINOPOL Słupsk

Niedziela:
MTS Basket Kwidzyn - Energa JS Przekładnie Słupsk

Energa SA Zakład Robót Drogowych Frages Kobylnica #Markos Laminopol Sp. z o.o #JSPrzekładnie #stk2007 #stk2011 #stk2009 #stk2010 czytaj dalej

Wysoka porażka w Gdańsku U-15.

2023-12-11 Aktualności Rocznik 2009
Drużyna Energi JS Przekładnie wystąpiła w Gdańsku w osłabionym chorobami składzie. Mecz był wyrównany do 8 minuty (16:17 dla Energi). Jednak z upływem czasu nasi zawodnicy ustępowali fizycznie swoim rywalom, którzy zdobywali coraz większą przewagę. Słupszczanie kilkukrotnie zagrali bardzo dobrze w obronie powstrzymując przeciwników. Jednak mieli problemy w ataku. Po przerwie gra w ataku się poprawiła, ale na mocny zespół Młodych Lwów to było za mało. czytaj dalej

2023-12-08 Aktualności Rocznik 2007 Rocznik 2009 Rocznik 2010 Rocznik 2011 Rocznik 2012

Energa Laminopol Słupsk - Maximus Basketball Gdynia 16:00

Energa SA Laminopol Sp. z o.o Adkonis Ferma Kur Zakład Robót Drogowych Frages Kobylnica #JSPrzekładnie #Markos #stk2012 #stk2010 #stk2009 #stk2007 #stk2011 czytaj dalej

Przegrana po dogrywce U-17!

2023-11-29 Aktualności Rocznik 2009
Po niesamowitym wysiłku obu zespołów, niestety, po dogrywce padł ostateczny werdykt - porażka naszej drużyny. Wynik to jednak tylko liczba na tablicy, a naszym zawodnikom należy się ogromny szacunek za determinację, jaką pokazali na boisku. czytaj dalej